N 39 від 05.03.2008. Про утворення Ліцензійної комісії (Див. зміни- наказ Держархбудінспекції від 16.10.08р. N 158)



Про утворення Ліцензійноїкомісії

Наказ від 5 березня 2008 р. № 39

Відповідно до Порядку ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1396 “Про ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві”, наказую:
1. Утворити ліцензійну комісію Державної архітектурно-будівельної інспекції у складі згідно з додатками 1 – 28.
2. Організаційно-технічне забезпечення ліцензійної комісії покласти на державне підприємство “Укрінжтехбуд” (Крупка П.В.).
3. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держархбудінспекції від 16.11.07 № 70.
4. Утворити комісію щодо визнання бланків ліцензій єдиного зразка зіпсованими при оформленні або пошкодженими при зберіганні.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Григора А.Ф.
Начальник
О. Бондаренко
Додаток 1
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39
Склад Ліцензійної комісії Держархбудінспекції
1.
Бондаренко
Олександр Миколайович
голова комісії, начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції

2.
Григор
Анатолій Федорович
заступник голови комісії, перший заступник начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції

3.
Папка
Володимир Володимирович
заступник голови комісії, заступник начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції

4.
Адріанова
Лариса Никифорівна
секретар комісії, головний спеціаліст ДП “Український інженерно-технічний будівельний центр”

5.
Баглай
Володимир Анатолійович
заступник начальника Управління ліцензування та атестації – начальник відділу контролю за дотриманням ліцензійних умов Державної архітектурно-будівельної інспекції

6.
Гулінська
Тетяна Цезарівна
начальник відділу прийому заяв, реєстрації та видачі ліцензій Управління ліцензування та атестації Державної архітектурно-будівельної інспекції

7.
Брусан
Антон Андрійович
головний інженер, заступник директора з питань якості ВАТ «КиївЗНДІЕП» (за згодою)

8.
Голубничий
Михайло Михайлович
– перший заступник начальника інспекції держархбудконтролю у м. Києві (за згодою)

9.
Ісак
Валентин Михайлович
– член Президії Будівельної палати України, президент корпорації «Столиця» (за згодою)

10.
Кафієв
Костянтин Петрович
директор державного підприємства “Центральна служба «Укрдержбудекспертиза»

11.
Ковтун
Віктор Валентинович
– начальник виробничо-технічного управління Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» (за згодою)

12.
Козловець
Віталій Васильович
– експерт технічний з промислової безпеки на право проведення експертного обстеження Київського експертно-технічного центру Держгірпромнагляду (за згодою)

13.
Кононенко
Сергій Григорович
– завідуючий сектором ліцензування інспекції держархбудконтролю у Київській області

14.
Константинов
Володимир Андрійович
член Президії Будівельної палати України, президент корпорації «Укрросбуд» (за згодою)

15.
Розум
Раїса Віталіївна
начальник відділу ОП «Укрбудрозвідування» (за згодою)

16.
Тюшка
Михайло Михайлович
директор ЗАТ “Технічний комітет “Спецмонтаж” (за згодою)

17.
Хабінський
Аркадій Семенович
головний інженер корпорації «Укрреставрація» (за згодою)

18.
Чеснок
Валентин Миколайович
директор ДП «Укрархбудінформ»

19.
Шилюк
Петро Степанович
– член Президії Будівельної палати України, президент АТ ХК «Київміськбуд» (за згодою)

20.
Луганов
Олександр Григорович
– перший заступник Голови Ради асоціації «Українське об’єднання проектних організацій» (за згодою)

21.
Стефанюк
Ігор Богданович
заступник виконавчого секретаря Будівельної палати України (за згодою)

22.
Миргородський
Андрій Сергійович
Голова наглядової ради ЗАТ “Інвестиційна компанія ХХІ століття”, член Української будівельної асоціації (за згодою)



Додаток 2
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Автономній Республіці Крим

1.
Герон О.Ф.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у АР Крим

2.
Козлов Д.О.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у АР Крим

3.
Якобчак А.С.
– секретар відділення , начальник відділу ліцензування інспекції держархбудконтролю у АР Крим

4.
Николов В.І.
– Міністр будівельної політики та архітектури АР Крим (за згодою)

5.
Дудченко О.І.
– генеральний директор ВАТ “Крымжелезобетон” (за згодою)

6.
Мазуренко В.І.
– головний державний інспектор регіону інспекції держархбудконтролю у АР Крим

7.
Дроздов І.В.
– начальник Кримської державної інспекції промбезпеки та охорони праці у будівництві, котлонагляду та за підйомними спорудами (за згодою)

8.
Ткаченко Н.П.
– директор інституту «Кримгіїнтіз» (за згодою)

9.
Жолкієвський В.В.
– директор ЗАТ “Строительное управление № 31” (за згодою)

10.
Ясінський В.Б.
– голова правління ТОВ «Консоль ЛТД» (за згодою)

11.
Лапичак С.А.
– член Національної Спілки архітекторів України, заступник Міністра будівельної політики та архітектури АР Крим (за згодою)


Додаток 3
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Вінницькій області

1.
Блащук С.В.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Вінницькій області

2.
Фурдипал А.О.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Вінницькій області – начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення

3.
Табунчик Л.В.
– секретар відділення, головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення інспекції держархбудконтролю у Вінницькій області

4.
Шлейко М.І.
– в.о. начальника управління містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації (за згодою)

5.
Козік П.І.
– головний державний інспектор з охорони праці у будівництві та галузі промбудматеріалів територіального управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області (за згодою)

6.
Басистий В.В.
– член Національної спілки архітекторів України (за згодою)

7.
Горбань С.А.
– директор ТОВ “Будівельне управління № 7”, член Творчої науково-технічної спілки будівельників України (за згодою)

8.
Доброговський В.Л.
– директор ТОВ “Вінницький проектний інститут”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 4
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Волинській області
1.
Ільчук Ю.Й.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Волинській області

2.
Шнит Т.І.
– заступник голови відділення, перший заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Волинській області

3.
Єршова Л.І.
– секретар відділення, завідуюча сектором ліцензування будівельної діяльності інспекції держархбудконтролю у Волинській області

4.
Томчук М.І.
– заступник начальника управління містобудування та архітектури головного управління містобудування архітектури та ЖКГ Волинської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Шевчишин Т.П.
– начальник обласної служби Укрінвестекспертизи (за згодою)

6.
Давидюк О.К.
– заступник начальника територіального управління Держпромгірнагляду по Волинській області (за згодою)

7.
Плахтій І.А.
– директор приватної виробничо-торгової фірми “Іріда” (за згодою)

8.
Книш В.А.
– директор ТзОВ “Волинська будівельна компанія” (за згодою)

9.
Кривий І.В.
– директор ТзОВ “Саламандра” (за згодою)

10.
Демчук Є.А.
– директор Тзов “Проектний інститут “Укрмашпроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)










Додаток 5
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Дніпропетровській області
1.
Молчанов О.О.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Дніпропетровській області

2.
Сотов М.В.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Дніпропетровській області

3.
Ткачов О.С.
– секретар відділення, начальник відділу ліцензування інспекції держархбудконтролю у Дніпропетровській області

4.
Яковишин С.Д.
– начальник управління аналітичного забезпечення та ліцензування інспекції держархбудконтролю у Дніпропетровській області

5.
Желтуха В.Ю.
– в.о. заступника начальника головного управління будівництва та архітектури Дніпропетровської облдержадміністрації (за згодою)

6.
Сова І.М.
– голова обкому профспілок будівельників (за згодою)

7.
Мовчан Ю.П.
– заступник начальника державного підприємства Дніпропетровської обласної служби Укрдержінвестекспертизи (за згодою)

8.
Карпенко Д.В.
– головний інженер управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації

9.
Пентюк В.Ф.
– виконавчий директор організації роботодавців будівельного комплексу Дніпропетровської області (за згодою)

10.
Турчин О.Л.
– голова правління Будівельної палати Дніпропетровської області, голова правління АОЗТ “НВО “Созідатель”, член Української будівельної асоціації (за згодою)

11.
Соколов І.А.
– президент Міжнародної Будівельної Компанії (МСК) “Україна-Канада”, член Української будівельної асоціації (за згодою)

12.
Мізякін В.П.
– директор Дніпропетровського філіалу інституту “НДІпроектреконструкція”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)


Додаток 6
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Донецькій області

1.
Самородов С. О.

– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Донецькій області

2.

– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Донецькій області

3.
Горнілін П.В.
– секретар відділення, головний спеціаліст сектору ліцензування інспекції держархбудконтролю у Донецькій області

4.
Вязовський В. Є.
– голова Донецької обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

5.
Деркач М.В.
– президент ВАТ “Доноблагробуд”, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва і реформування житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації (за згодою)

6.
Прудіус С. І.
– директор АТЗТ ТПІ “Донбасцивільпроект” (за згодою)

7.
Романчиков В.І.
– директор ДДПІ “Донецькпроект” (за згодою)

8.
Тарабановський В. І.
– заступник Донецького міського голови (за згодою)

9.
Федоренко Ф.Ф.
– начальник управління капітального будівництва Донецької міської ради (за згодою)

10.
Ротов О.С.
– президент інвестиційно-будівельної групи компаній “Герц”, член Української будівельної асоціації (за згодою)

11.
Марух А.П.
– директор АТЗТ ПВП “Донбасреконструкція”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 7
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Житомирській області

1.
Кучерявий В. В.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Житомирській області

2.

– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Житомирській області

3.
Щербань Г.А.
– секретар відділення, завідувач сектором організаційно-аналітичного забезпечення та ліцензування інспекції держархбудконтролю у Житомирській області

4.
Антоненко Г.М.
– начальник державного підприємства «Житомирський експертно-технічний центр «Держгірпромнагляд України» (за згодою)

5.
Мединській В.Х.
– начальник управління архітектури Житомирської облдержадміністрації, головний архітектор області (за згодою)

6.
Польовий А.К.
– голова правління Житомирської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

7.
Самойло О.Ф.
– директор колективного підприємства «Житомирпроект», член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)

8.
Третяк Н.М.
– начальник обласної служби «Укрінвестекспертиза» (за згодою)

9.
Умінський В.Ю.
– директор ТОВ «Житомирприватбуд» (за згодою)







Додаток 8
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Закарпатській області

1.
Коблик В.Й.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Закарпатській області

2.
Цех В.П.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Закарпатській області, начальник управління контролю житлового будівництва та соціальної сфери у містах районного підпорядкування та районах

3.
Хархаліс Р.М.
– секретар відділення, завідувач сектору ліцензування та атестації інспекції держархбудконтролю у Закарпатській області

4.
Боршовський О.І.
– т.в.о. начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Закарпатської облдержадміністрації, т.в.о. головного архітектора Закарпатської області (за згодою)

5.
Скорик В.П.
– начальник Закарпатської обласної служби Української державної інвестиційної експертизи (за згодою)

6.
Зозуліч С.І.
– директор інституту “Закарпатагропроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 9
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Запорізькій області

1.
Трубніков Ю.І.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Запорізькій області

2.
Картавий О.І.
– заступник голови відділення, перший заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Запорізькій області

3.
Єфіменко С.І.
– секретар відділення, начальник відділу ліцензування інспекції держархбудконтролю у Запорізькій області

4.
Арзамасков А.В.
– заступник начальника управління капітального будівництва Запорізької міської ради (за згодою)

5.
Браун Ю.Д.
– начальник Запорізької обласної служби «Укрінвестекспертиза» (за згодою)

6.
Вараксін В.І.
– заступник генерального директора ВА «Запорізький домобудівний комбінат (ЗДБК)» (за згодою)

7.
Заглада П.Я.
– головний інженер Державного проектного інституту «Запоріжцивільпроект» (за згодою)

8.
Керобян М.О.
– член правління Запорізької обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

9.
Липський А.І.
– заступник начальника управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації (за згодою)

10.
Лукашев Ю.В.
– начальник управління містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації (за згодою)

11.
Роззуваєв Г.А.
– заступник начальника територіального управління Держгіпромнагляду по Запорізькій області (за згодою)

12.
Трубін В.П.
– начальник головного управління архітектури та містобудування Запорізької міської ради (за згодою)

13.
Лисенко О.В.
– заступник директора з виробництва інституту “Запоріжагропроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)




Додаток 10
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Івано-Франківській області

1.
Іванюк М. К.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Івано-Франківській області

2.
Рудницький В.І.
– заступник голови відділення, перший заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Івано-Франківській області

3.
Капак С.П.
– секретар відділення, в.о. начальника відділу ліцензування інспекції держархбудконтролю у Івано-Франківській області

4.
Капак М.М.
– заступник начальника управління містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації, голова обласної організації Івано-Франківської національної Спілки архітекторів України (за згодою)

5.
Чулуп М.М.
– директор підприємства “Науково-творча майстерня “Архітрав” Прикарпатського центру Української академії архітектури (за згодою)

6.
Степаняк Р.В.
– директор державного підприємства ’Ів-Франківськдержбудекспертиза” (за згодою)

7.
Максимик Б.І.
– заступник начальника управління містЪ°обудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації

8.
Товстяк В.І.
– директор Івано-Франківської філії інституту “НДІагропроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)










Додаток 11
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Київській області

1.
Лизогуб А.А.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Київській області

2.
Стародубець О.М.
– заступник голови відділення, перший заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Київській області

3.
Кононенко С.Г.
– секретар відділення, завідувач сектором ліцензування інспекції держархбудконтролю у Київській області

4.
Бровін Б.О.
– заступник начальника управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Яценко В.О.
– кандидат архітектури, доцент кафедри містобудування Київського національного університету будівництва та архітектури (за згодою)

6.
Скорук Л.М.
– кандидат технічних наук, доцент кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури (за згодою)

7.
Абромян А.П.
– головний інженер ЗАТ “Позняки-Жил-Буд”, член Української будівельної асоціації (за згодою)

8.
Піскіжов І.В.
– заступник директора Київської філії групи компаній “ГЕРЦ”, член Української будівельної асоціації (за згодою)

9.
Чижевський О.П.
– директор інституту “УкрНДІцивільсільбуд”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 12
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Кіровоградській області

1.
Кобзаренко О.П.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Кіровоградській області

2.
Гончаров В.І.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Кіровоградській області

3.
Похиленко Л.К.
– секретар відділення, завідуюча сектором ліцензування інспекції держархбудконтролю у Кіровоградській області

4.
Кошовенко В.Л.
– начальник управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Ліповець І.І.
– начальник Регіональної служби охорони і реставрації пам’яток містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації (за згодою)

6.
Пенязь Ю.О.
– головний архітектор проекту комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро», член обласної Національної спілки архітекторів України (за згодою)

7.
Шабанов Л.А.
– заступник начальника комунального підприємства «Кіровоградська обласна служба Укрінвестекспертизи» (за згодою)

8.
Кулікова В.В.
– начальник управління регіонального розвитку, будівництва та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації (за згодою)

9.
Святун Г.Т.
– голова Кіровоградської обласної спілки профспілок робітників будівництва та підприємств будівельних матеріалів (за згодою)

10.
Данчук В.І.
– директор Кіровоградської філії інституту “НДІпроектреконструкція”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 13
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Луганській області

1.
Литвинов В.І.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Луганській області

2.
Клінчаян А.В.
– заступник голови відділення, перший заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Луганській області

3.
Крюкова Л.В.
– секретар відділення, начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення та ліцензування інспекції держархбудконтролю у Луганській області

4.
Поздняков М.В.
– начальник управління містобудування та архітектури Луганської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Женеску В.В.
– заступник начальника управління архітектури та містобудування Луганської міської ради (за згодою)

6.
Гарідов А.М.
– директор державного підприємства “Луганська обласна служба “Укрдержінвестекспертиза” (за згодою)

7.
Обухов О.В.
– начальник управління з питань будівництва Луганської міської ради (за згодою)

8.
Клепачевський В.В.
– директор проектного інституту «Луганськцивільпроект» (за згодою)

9.
Куркін М.П.
– директор Луганської філії науково-дослідного інституту будівельних конструкцій (за згодою)

10.
Бєлозьоров Є.І.
– радник Луганського міського голови з питань будівництва та архітектури, заслужений будівельник України

11.
Реготун С.О.
– перший заступник начальника управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації (за згодою)

12.
Шамбєшова Н.Г.
– перший проректор з науково-педагогічної роботи Луганського державного інституту житлово-комунального господарства і будівництва, завідувач кафедрою міського та промислового будівництва, кандидат технічних наук (за згодою)

13.
Коваль В.В.
– голова громадської організації роботодавців будівельної галузі Луганської області, депутат обласної ради ( за згодою)

14.
Акімов М.І.
– директор інституту “Луганськагропроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 14
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Львівській області

1.
Гутовський Я.Й.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Львівській області

2.
Бандура Р.Б.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Львівській області

3.
Бурковський Т.М.
– секретар відділення, начальник відділу ліцензування та нагляду за діяльністю суб’єктів будівництва інспекції держархбудконтролю у Львівській області

4.
Євсеєнко В.Г.
– головний спеціаліст інженерної геології і гідрогеології ВАТ “Геотехнічний інститут” (за згодою)

5.
Онисковець І.М.
– виконавчий директор асоціації “Львівські будівельники” (за згодою)

6.
Дубина В.І.
– начальник архітектурно-планувальної майстерні № 2 ДП “Державний інститут проектування міст “Діпроміст” (за згодою)

7.
Бемко Л.Т.
– начальник відділу інженерних мереж “Укрдержінвестекспертизи” (за згодою)

8.
Іванів М.Г.
– головний інженер проекту інституту “Укрдіпродор” Львівської філії “Західдіпрошлях” (за згодою)

9.
Маковецький І.А.
– заступник директора “Львівенергоспецмонтаж” ВАТ “Західенерго” (за згодою)

10.
Зубик Т.П.
– голова правління ВАТ “Львівський проектний інститут № 14”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)


Додаток 15
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Миколаївській області

1.
Возчиков В.Д.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Миколаївській області

2.
Ніколенко Г.Б.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Миколаївській області

3.
Алейнікова В.М.
– секретар відділення, головний спеціаліст Сектору юридичного забезпечення інспекції держархбудконтролю у Миколаївській області

4.
Атанасов О.П.
– начальник управління регіонального розвитку, будівництва та архітектури Миколаївської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Бондар О.В.
– начальник управління містобудування та архітектури виконкому Миколаївської міськради, головний архітектор м. Миколаєва (за згодою)

6.
Казмірчук П.А.
– директор ВАТ ПВІ “Миколаївагропроект (за згодою)

7.
Вєтров В.Є.
– голова представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Миколаївській області (за згодою)

8.
Єропунов М.Л.
– начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області (за згодою)

9.
Стерпул Г.І.
– голова правління ВАТ “Житло-Промбуд-8”, повноважний представник Будівельної палати України у Миколаївській області (за згодою)

10.
Загоруй В.Ф.
– виконавчий директор ЗАТ “Житлобуд-Ніко” (за згодою)

11.
Фастовець І.В.
– голова правління ВАТ “Інпроектсервіс”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)



Додаток 16
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Одеській області

1.
Цірулик В.А.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Одеській області

2.

– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Одеській області

3.
Полулях В.А.
– секретар відділення, начальник відділу перевірки дотримання ліцензійних умов у будівельній діяльності інспекції держархбудконтролю у Одеській області

4.
Дейнека О.М.
– заступник начальника управління архітектури та містобудівної політики Одеської облдержадміністрації, заслужений будівельник України (за згодою)

5.
Новський О.В.
– завідуючий кафедрою основ та фундаментів Одеської державної академії будівництва та архітектури, діючий член Академії будівництва України, професор, кандидат технічних наук (за згодою)

6.
Суханов В.Г.
– директор МП у вигляді ТОВ “Науково-виробничий центр “Екострой” (за згодою)

7.
Шинкаренко В.П.
– заступник голови правління Одеської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

8.
Ярошевич І.В.
– заступник начальника Головного управління – начальник виробничо-технічного управління УКБ Одеської облдержадміністрації (за згодою)

9.
Хомяков Д.М.
– голова правління ВАТ “Одесцивільпроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)


Додаток 17
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Полтавській області

1.
Зірка Г.Г.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Полтавській області

2.
Ткаченко О.А.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Полтавській області

3.
Ващинська Н.І.
– секретар відділення, завідувач сектору ліцензування та атестації інспекції держархбудконтролю у Полтавській області

4.
Гриньов С.Я.
– начальник державного підприємства «Полтавський експертний центр» (за згодою)

5.
Зоценко М.Л.
– завідувач кафедри видобування нафти та геотехніки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор (за згодою)

6.
Ландарь О.М.
– директор відкритого акціонерного підприємства «Полтаватрансбуд» (за згодою)

7.
Мізін В.М.
– головний інженер проектів науково-дослідного інституту «Проектреконструкція» (за згодою)

8.
Петтер Б.М.
– директор державного проектного інституту «Міськбудпроект», член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)

9.
Хазін В.Й.
– завідувач кафедри проектування автомобільних доріг та сільських будівель Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (за згодою)

10.
Кислий В.А.
– заступник начальника відділу по забудові населених пунктів управління містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації (за згодою)

11.
Безшапочний В.Б.
– голова правління асоціації «Полтавабудкомплекс» (за згодою)


Додаток 18
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Рівненській області

1.
Тарасенко М.І.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Рівненській області

2.

- заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Рівненській області

3.
Мартинюк Р.С.
– секретар відділення, завідувач сектору ліцензування будівельної діяльності інспекції держархбудконтролю у Рівненській області

4.
Карачанський О.Г.
– заступник начальника управління з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Дубина О.С.
– начальник Рівненської обласної служби «Укрінвестекспертиза» (за згодою)

6.
Тарасюк М.Ю.
– голова представництва Державного комітету України з регуляторної політики та підприємництва в Рівненській області (за згодою)

7.
Онищук І.О.
– начальник Рівненської інспекції державного нагляду у виробництвах з підвищеною безпекою територіального управління Держгірпромнагляду по Рівненській області (за згодою)

8.
Мулик В.В.
– директор інституту “Рівнеагропроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)


Додаток 19
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Сумській області

1.
Кондров П.С.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Сумській області

2.

– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Сумській області

3.
Куксенко А.П.
– секретар відділення, завідуюча сектором ліцензування інспекції держархбудконтролю у Сумській області

4.
Довбня А.М.
– архітектор Зарічного району у м. Суми (за згодою)

5.
Лободюк В.В.
– провідний державний інспектор з охорони праці у будівництві державної інспекції промислової безпеки та гірничого нагляду (за згодою)

6.
Кононенко В.Я.
– заступник начальника управління інвестиційної та зовнішньоекономічної політики, начальник відділу внутрішніх інвестицій головного управління економіки Сумської облдержадміністрації (за згодою)

7.
Смолянінов А.Ф.
– заступник начальника відділу містобудування та архітектури Сумської облдержадміністрації (за згодою)

8.
Фролов О.М.
– член правління Сумської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за згодою)

9.
Чмирьов М.І.
– технічний директор ВАТ «Сумбуд» (за згодою)

10.
Шинкарьова Т.В.
– заступник начальника ДП «Сумська обласна служба Укрінвестекспертизи» (за згодою)

11.
Петренко В.І.
– голова правління ВАТ “Сумський промпроект”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)


Додаток 20
до наказу Держархбудінспекції
05.03.2008 р. № 39

Склад територіального відділення ліцензійної комісії Держархбудінспекції
у Тернопільській області

1.
Авдонін С.О.
– голова відділення, начальник інспекції держархбудконтролю у Тернопільській області

2.
Шенгера В.І.
– заступник голови відділення, заступник начальника інспекції держархбудконтролю у Тернопільській області

3.
Бондар Г.Н.
– секретар відділення, завідуюча сектором ліцензування інспекції держархбудконтролю у Тернопільській області

4.
Білоус П.І.
– начальник управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації (за згодою)

5.
Водоп’ян А.І.
– голова товариства Спілки архітекторів України, директор Тернопільського творчо-виробничого підприємства «Тернопільархпроект» (за згодою)

6.
Кітура В.М.
– провідний геолог Геоінформу України (за згодою)

7.
Лаба М.П.
– заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Тернопільській області (за згодою)

8.
Парій М.П.
– заступник голови представництва державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Тернопільській області (за згодою)

9.
Якимук В.В.
– заступник начальника управління містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації (за згодою)

10.
Білик М.С.
– президент корпорації “Терно-Корс”, член асоціації “Українське об’єднання проектних організацій” Академії будівництва України (за згодою)


**************
Решту додатків до наказу від 05.03.2008 р. № 39 буде опубліковано в наступному номері Вісника Держархбудінспекції


Надруковано:
“Вісник Держархбудінспекції”, №2, 2008 р., К.: “Укрархбудінформ”












HYPER13PAGE HYPER15




Заголовок 1 Заголовок 2HYPER15Основной шрифт абзаца


Информация о документе
Формат: DOC

Скачали: 647

Категория: Приказы


Похожие документы

Генерация: 0.512 сек. и 7 запросов к базе данных за 0.005 сек.